Şan Sınıfı Konseri 1 aralık

Şan Sınıfı Konseri 1 aralık

Şan Sınıfı Konseri

1 Aralık Pazar saat 19:00 da Kuğu Müzik Konser Salonunda.

#konser #şandersi #şankonseri #seseğitimi #konservatuvar #müzik #music
ABRSM Sınavları

ABRSM - Royal Akademi Müzik Logo

ABRSM

Kuğu Sanat Öğrencilerinin 2019-2020 dönemi için ROYAL AKADEMİ Sınav Kayıtları başladı.

Kuğu Sanat/Özel Konservatuvar’da  2019-2020 dönemi için ABRSM – Royal Akademi Sınavlarına başvurular alınmaya başlandı.ABRSM olan ve Royal Akademi Sınaları olarak da bilinen tam adı The Associated Board of the Royal Schools of Music olan sınavlarında Öğrencilerimize başarılar dileriz.Kuğu Sanat Özel Konservatuvar’da Eğitim…


KUĞU SANAT Özel Konservatuvar ’da Müzik Eğitimi hakkında

Söyleşiler : 1

Kaliteli Klasik Müzik Eğitiminde 19 Yıl

KUĞU SANAT Özel Konservatuvar ’da Dersler Nasıl Yapılır?

Kesinlikle birebir yapılır. Öğretmen ve öğrenci yaş ve seviyelerine göre 30 dakikalık yada 45 dakikalık dersi birebir yaparlar. İleri seviye öğrenciler için 60 dakika süreli ders programı uygularız. İsteği ve amaca bağlı olarak istenen özel programlar kişi bazında geliştirilir.

Grup dersi yapılsa daha uygun fiyatlar olmaz mı?

Evet fiyat uygun olabilir ama yeterli eğitim alınmadığını bir süre sonra ya kendileri hissedecekler yada başka bir kuruma başvurduklarında 1 yılda aslında  3-4 aylık bir eğitim aldıklarını anlayacaklardır. 5 kişilik bir piyano sınıfında her öğrenciden 250-TL alarak 1.250-TL alan dershane ders öğretmenine bireysel ders ücreti kadar bile ücret ödemez ve gerçekten ticari olarak kar eder. Ama öğrenciler yeterli eğitim alamayacakları için aslında uzun vadede kayıp olacaktır.

Çünkü 5 kişinin

YETENEKLERİ farklıdır,

HIRSLARI farklıdır,

ÇALIŞMALARI farklıdır,

İSTEKLERİ farklıdır

Her biri ayrı bir kişilik ve yapıdadır.

Ders hangi bilgi seviyesine, hangi yeteneğe göre yapılacaktır. Bir öğrenci çok çalışarak gelir derse diğeri çalışmaz.

Hangisine göre ayarlama yapılacaktır. Yani hep düşük seviyede gidilmesi zorunlu hale gelecektir.

Evet grup dersi ile veliler daha düşük fiyatlar öderler. Ancak Müzik eğitiminde özellikle enstrüman (Çalgı) eğitimi usta çırak ilişkisi gibidir. Birebir olmalıdır. İlk zamanlar uygun fiyat ödeyenler

Ders süreleri ne kadardır?

Normal olarak ders süremiz 45 dakikadır. Çoğu öğrenci 45 dakikalık derse katılır. İleri seviye öğrencilere bu ders süresi yetmeyebilir. Bu durumda 60 dakikalık ders sistemi uygulanır.

7 yaş altındaki öğrenciler uzun süre dikkat veremeyecekleri için derste sıkılırlar. Bu durumda dersten verim alınamaz. Öğretmen de sıkılır. Bu öğrenciler için 30 dakikalık bireysel ders uyguluyoruz.

Kuğu Sanat Özel Konservatuvar’da Eğitim…


Kaliteli Klasik Müzik Eğitiminde 19 Yıl

Kaliteli Klasik Müzik Eğitiminde 19 Yıl

Kuğu Sanat’da Piyano, Keman, Gitar (Klasik, Elektro, Bass, Akutik), Çello, Flüt, Arp, Şan, Kompozisyon, Armoni, Solfej, Klavsen, Bateri, Perküsyon, Ritim ve diğer klasik müzik derslerini size özel hazırlanan programlarla, kendi yetenek, istek ve çalışma temponuza uygun alabilirsiniz.

Bilgi almak için sitemizi ziyaret ediniz.

0 507 202 64 22 veya 0 216 455 73 33 nolu telefonları arayınız.

bilgi@kugusanat.com adresimize mail gönderiniz biz sizi arayalım.
ABRSM - Royal Akademi Müzik Logo

ABRSM – Royal Akademi Müzik

ABRSM Sınavları

ROYAL AKADEMİ Sınavları

Kuğu Sanat/Özel Konservatuvar’da 2018- 2019 dönemi için ABRSM – Royal Akademi DSınavları için kayıtlar başladı. ABRSM olan ve Royal Akademi Sınaları olarak da bilinen tam adı The Associated Board of the Royal Schools of Music olan sınavlarına girecek Öğrencilerin bir kısmı bunun için öğretmenlerince yetiştirilmeye başladı.ABRSM - Royal Akademi Müzik Logo

ABRSM – Royal Akademi Müzik Logo

ABRSM Sınavları

ROYAL AKADEMİ Sınavları

Kuğu Sanat/Özel Konservatuvar Öğrencileri 30 Nisan 2018 günü Kısa adı ABRSM olan ve Royal Akademi Sınaları olarak da bilinen tam adı The Associated Board of the Royal Schools of Music olan sınavlarına girecektir.

Tüm Öğrencilerimize başarılar dileriz.ABRSM - Royal Akademi Müzik Logo

ABRSM – Royal Akademi Müzik Logo

ABRSM Sınavları

ROYAL AKADEMİ Sınavları

Kuğu Sanat/Özel Konservatuvar Öğrencileri 30 Nisan 2018 günü Kısa adı ABRSM olan ve Royal Akademi Sınaları olarak da bilinen tam adı The Associated Board of the Royal Schools of Music olan sınavlarına giren Öğrencilerimizin sınav sonuçları gelmiş ve öğrencilerimiz bilgilendirilmiştir.

Tüm Öğrencilerimize, Velilerimize ve Öğretmenlerime teşekküre deriz.