Ana sayfa » Dans Dersleri
Dans Dersleri 2017-06-12T12:06:11+00:00

Kuğu Sanat / Özel Konservatuvar’da Dans

17 yıldır Klasik Dans Eğitimi veren Kuğu Sanat / Özel Konservatuvar’da Dans Öğrencileri gerçek bir Konservatuvar eğitimi alırlar.

 

Dans Ders Sistemlerimiz:

Dans derslerimiz profesyonel eğiticilerle (Başlangıç Seviyesi)  6 yaş üzeri olarak başlar.

Haftada 2 ders 45 dakikalık program Modern ve  Klasik Dans hazırlık dönemi çalışmalarının yapıldığı bu gurupta amaç, çocukların ritim duygusunu geliştirmek, onların kişilik ve fiziksel gelişimine olumlu katkıda bulunabilmek.

Seviye ve yaşlara göre belirlenen seviye sınıflarımızda öğrenciler ister bireysel eğitim almayı tercih edebilir, isterse grup dersi alabilir.

Konservatuvarlara öğrenci hazırlamada ve takviye eğitimde çalışmalar yapıyoruz.

Dans dersi öğrencilerimiz yıl içinde yaptığımız Öğrenci Konserlerimizde ve Yıl Sonu Konserlerimizde dönem içerisinde yaptıkları çalışmalarını sunma imkanı bulmaktadırlar.

Büyüklere Dans

Daha önce Dans eğitimi almış yada ilk defa alacak yetişkinlere özel olarak bir müfredat uygulanır. Yetişkin Dans eğitiminde Yaş, beden yapıları, özel durumları, Dans eğitiminden beklentileri gibi bir çok  spesifik özellik göz önünde bulundurulur. Gerek sınıf oluşturulması ve gerekse eğitimin içeriği bu özelliklere göre ayarlanır.

 

Büyüklere Dans dersleri Hafta 2 defa 45 dakika süre ile veya haftada 1 defa 90 dakikalık blok ders sistemi ile yapılmaktadır.

 

 

 

 

Yandex.Metrica